W wezwaniu D. Kulczyk i Mansa na Polenergię zawarto transakcje na 655 286 akcji | StrefaInwestorow.pl

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Wiadomości
23 paź 2018, 08:49

W wezwaniu D. Kulczyk i Mansa na Polenergię zawarto transakcje na 655 286 akcji

W wyniku wezwania ogłoszonego przez Dominikę Kulczyk oraz Mansa Investments zawarto transakcje, których przedmiotem było 655 286 akcji spółki Polenergia, podał Santander Biuro Maklerskie jako podmiot pośredniczący w wezwaniu.

"Spółka Mansa Investments sp. z o.o. jako podmiot nabywający nabędzie w dniu rozliczenia transakcji, tj. 25 października 2018 r., prawa ze wszystkich akcji, będących przedmiotem zapisów w odpowiedzi na wezwanie"

czytamy w komunikacie.

17 października Polenergia informowała, że w odpowiedzi na wezwanie ogłoszone przez Dominikę Kulczyk i Mansa Investments na sprzedaż 22 631 790 akcji Polenergii, stanowiących 49,8% kapitału, akcjonariusze złożyli zapisy na sprzedaż ok. 664 tys. akcji spółki, stanowiących ok. 1,46% kapitału.

Polenergia - notowana na GPW - jest pionowo zintegrowanym podmiotem specjalizującym się w realizacji projektów począwszy od wytwarzania energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych, przez dystrybucję energii elektrycznej oraz gazu, po sprzedaż i obrót energią i świadectwami pochodzenia.

(ISBnews), #PEP

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości