Lubawa podpisała kontrakt na 9,4 mln zł; dostarczy kombinezony do pracy w wodzie | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 paź 2018, 13:30

Lubawa podpisała kontrakt na 9,4 mln zł; dostarczy kombinezony do pracy w wodzie

W wyniku wygranego postępowania przetargowego, Lubawa S.A. zrealizuje kontrakt na dostawę kombinezonów do pracy w wodzie. Wartość podpisanego kontraktu opiewa na 9,4 mln zł netto. Odbiorcą jest 2 Regionalna Baza Logistyczna w Warszawie, która podobne zamówienie składała również w 2017 r.

Kombinezony produkowane w zakładach Lubawy S.A. są cenionym produktem, skutecznie zabezpieczającym przed przemoczeniem i wychłodzeniem, umożliwiającym również utrzymanie użytkowników na powierzchni wody. Wykorzystywane są przez służby mundurowe m. in. w akcjach ratowniczych i zadaniach specjalnych w akwenach wodnych.

Zamówienie zostanie zrealizowane do 31 listopada 2018 r.

O spółce

Grupa Kapitałowa Lubawa to koncern produkcyjno-usługowy, obejmujący dynamicznie rozwijające się spółki, wśród których podmiotem dominującym jest notowana na GPW Lubawa S.A. Główną osią działalności Grupy jest wytwarzanie, przetwórstwo i sprzedaż tkanin i dzianin oferowanych klientom publicznym oraz biznesowym. Sprzedaż wyrobów i usług realizowana jest na każdym etapie procesu obróbki - od surowego materiału po zaawansowany technologicznie produkt finalny.

Źródło: spółka, #LBW

Ostatnie wiadomości