Cherrypick Games zmienił datę premiery Project Fame | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
07 lis 2018, 09:17

Cherrypick Games zmienił datę premiery Project Fame

Cherrypick Games, notowany na NewConnect, warszawski producent gier mobilnych ustalił nową datę premiery swojego kolejnego tytułu - Project Fame. Gra z popularnego gatunku idle clicker trafi do odbiorców z całego świata 22 listopada. Produkt znajduje się w fazie testów od sierpnia br.

„Data wydania Project Fame to efekt konsultacji z przedstawicielami sklepów mobilnych, App Store i Google Play. W nowym terminie będziemy mogli liczyć na większe wsparcie ze strony tych platform, co pozwoli nam lepiej uplasować tytuł wśród graczy"

mówi Marcin Kwaśnica, prezes Cherrypick Games.

W Project Fame gracz wcieli się w postać młodej businesswoman, która stawia swoje pierwsze kroki w budowaniu własnego imperium pełnego luksusowych kurortów, ekskluzywnych butików i salonów SPA.

1 listopada do sklepów Apple i Google trafił najbardziej oczekiwany tytuł studia My Beauty Spa: Stars & Stories. Gra od pierwszego dnia otrzymała wsparcie ze strony platform mobilnych i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony graczy, uzyskując najwyższe oceny i wysoką pozycję w swojej kategorii.

Źródło: spółka, #CHP

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości