Polska armia po raz kolejny wybiera namioty Lubawy | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
08 lis 2018, 14:05

Polska armia po raz kolejny wybiera namioty Lubawy

Lubawa S.A. podpisała umowę na dostawę namiotów NS-97 oraz N-6/97 dla 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu.

Wartość kontraktu w części gwarantowanej opiewa na 13,17 mln zł brutto (10,14 mln zł netto), natomiast w części opcjonalnej, która również zostanie zrealizowana w ramach zamówienia, 1,29 mln zł brutto (0,99 mln zł netto).

„Lubawa pozostaje czołowym dostawcą namiotów dla polskiej armii, a podobne zamówienia dla tego odbiorcy realizowaliśmy już w poprzednich latach. Świadczy to zadowoleniu Klientów, wynikającym z jakości i wysokich walorów użytkowych naszych wyrobów. Obecnie bierzemy udział w szeregu innych postępowań i oczekujemy kolejnych pozytywnych rozstrzygnięć"

stwierdził Marcin Kubica, prezes Lubawa S.A.

Namioty będące przedmiotem dostawy przeznaczone są do grupowego biwakowania, magazynowania oraz wykonywania czynności wymagających zabezpieczenia przed oddziaływaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych. Wykonane są z tkaniny bawełniano-poliestrowej o impregnacji wodoodpornej, przeciwgrzybicznej i trudnopalnej oraz tkanin powlekanych o najwyższych parametrach wytrzymałościowych i funkcjonalno-użytkowych.

Dostawa zostanie zrealizowana do 14 grudnia 2018 r.

O spółce

Grupa Kapitałowa Lubawa to koncern produkcyjno-usługowy, obejmujący dynamicznie rozwijające się spółki, wśród których podmiotem dominującym jest notowana na GPW Lubawa S.A. Główną osią działalności Grupy jest wytwarzanie, przetwórstwo i sprzedaż tkanin i dzianin oferowanych klientom publicznym oraz biznesowym. Sprzedaż wyrobów i usług realizowana jest na każdym etapie procesu obróbki - od surowego materiału po zaawansowany technologicznie produkt finalny.

Za sprawą ścisłej współpracy między spółkami zależnymi, w zakładach produkcyjnych powstają produkty znajdujące zastosowanie w wielu branżach - od reklamowej, przez motoryzacyjną oraz medyczną, po militarną. Przedsiębiorstwa wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Lubawa oferują m. in. parasole i produkty reklamowe, przedsionki do przyczep kempingowych, tkaniny techniczne i dekoracyjne, namioty oraz specjalistyczne produkty i wyposażenie dla służb mundurowych i BHP.

Źródło: spółka, #LBW

Ostatnie wiadomości