TurboGrosik w jednej drużynie z MBF Group | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
09 lis 2018, 15:52

TurboGrosik w jednej drużynie z MBF Group


31 października br. MBF Group S.A. podpisało umowę inwestycyjną z firmą Turbo Projekt Sp. z o.o., wynika z ostatniego raportu bieżącego spółki.


Podpisanie umowy jest efektem zawartej dwa miesiące temu listu intencyjnego między tymi podmiotami. Zgodnie z przekazanymi informacjami parafując umowę inwestycyjną podjęto jednocześnie decyzję o zawiązaniu kluczowej współpracy w zakresie:

  1. rozwoju projektu związanego z produkcją i sprzedażą produktów pod marką TurboGrosik.
  2. dynamicznej ekspansji i rozwoju przedsięwzięcia związanego z managementem, reprezentacją i zarządzaniem interesami osób publicznie znanych i szanowanych,
  3. pozyskania kapitału na rozwój przedsięwzięcia ze wsparciem MBF w drodze emisji akcji, obligacji lub tokenów opartych na technologii blockchain.
  4. organizacji wprowadzenia spółki akcyjnej zawiązanej w celu rozwinięcia projektu na rynek giełdowy regulowany GPW lub rynek giełdowy alternatywny NewConnect.

Spółka Turbo Projekt dysponuje udzielonym przez pana Kamila Grosickiego prawem wykorzystywania i rozpowszechniania jego wizerunku, rozumianego w szczególności jako utrwalony w formie graficznej lub fotografii obraz piłkarza, w tym zapis głosu oraz zapis w formie pisemnej lub graficznej jego imienia i nazwiska oraz prawem do nazwy (marki) "TurboGrosik Energy Drink", "Turbo Grosik", "TurboGrosik".

Dodatkowymi istotnymi postanowieniami umowy jest ustalenie zasadniczych warunków zorganizowania dofinansowania projektu przez MBF Group lub podmioty wskazane, założeń, zgodnie z którymi strony zawiążą spółkę akcyjną, która będzie prowadziła, rozwijała i realizowała projekt oraz określenie udziału i roli pana Kamila Grosickiego w projekcie, w tym jego wynagrodzenia oraz zaangażowania osobistego i kapitałowego w docelowej spółce.

Turbo Projekt Sp. z o.o. nie wyklucza się, że jeszcze przed końcem bieżącego roku do przedsięwzięcia dołączą kolejne powszechnie znane, szanowane i lubiane osobistości sportu i telewizji, które będą zainteresowane współpracą lub zaangażowaniem finansowym w projekt.

Źródło: spółka, #MBF

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości