PrimeBit Games przyspiesza premierę – Magic Nations trafi na tablety już 7 grudnia | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
05 gru 2018, 16:48

PrimeBit Games przyspiesza premierę – Magic Nations trafi na tablety już 7 grudnia

Magic Nations, najważniejszy tytuł studia PrimeBit Games trafi na urządzenia typu tablet w najbliższy piątek – 7 grudnia. Studio zdecydowało o przyspieszeniu premiery ze względu na sprawnie przeprowadzoną certyfikację gry. Magic Nations – to multiplatformowa, strategiczna karcianka, osadzona w świecie fantasy dla graczy z całego świata.

Z naszych analiz wynika, że tablety i urządzenia mobilne to doskonałe platformy dla gier typu karcianka. W Magic Nations użytkownicy mogą rozgrywać pojedynki, które trwają od kilku do kilkudziesięciu minut, to idealny czas aby umilić sobie podróż do pracy czy na chwilę rozrywki w domu

mówi Michał Ręczkowicz, prezes PrimeBit Games

Spółka pracuje jednocześnie nad portingiem tytułu na Xbox One, Nintendo Switch, iOS i Android.  Magic Nations został wydany na komputery stacjonarne i platformę Steam 20 września br.

O Spółce:

PrimeBit Games S.A. to notowany na New Connect twórca, projektant i wydawca gier na komputery stacjonarne, konsole i urządzenia mobilne. Studio tworzą profesjonalne zespoły grafików i programistów z ugruntowanym doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach. Misją spółki jest tworzenie unikalnych i innowacyjnych gier, w których wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki. Głównym założeniem działalności PrimeBit Games jest osiągnięcie ugruntowanej pozycji na polskim i światowym rynku gamingowym jako podmiotu dyktującego nowe trendy w branży. Flagowym produktem spółki jest Magic Nations, której wydanie planowane jest na wrzesień 2018 roku.

Spółka jest twórcą własnej platformy typu kickstarter, za pośrednictwem której deweloperzy gier mogą przeprowadzać zbiórki pieniędzy na sfinansowania swoich projektów, których wydawcą w przyszłości będzie PrimeBit Games.

Źródło: Spółka, #PBT

Ostatnie wiadomości