Jujubee S.A. zapowiada Deep Diving Simulator | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 gru 2018, 08:51

Jujubee S.A. zapowiada Deep Diving Simulator

Polski deweloper Jujubee SA ogłosił, że ich najnowszy projekt o nazwie Deep Diving Simulator pojawi się na PC już w kwietniu 2019. Twórcy uważają, że wciągająca rozgrywka połączona z edukacyjną stroną gry może przynieść najlepszą możliwą rozrywkę: poznać podwodny świat i dobrze się bawić odkrywając jego głębiny.

O grze:

Deep Diving Simulator jest symulatorem nurkowania, który ukazuje z czym współczesny nurek musi się zmagać na co dzień. Twórcy chcą ukazać piękny i tajemniczy podwodny świat, który do dziś pozostaje w większości nieodkryty. Dając możliwość wyboru miejsca nurkowania gracz może wybrać jedną z lokacji, a następnie zanurkować i zbadać wyznaczony obszar. Studio rozpoczęło współpracę z profesjonalnym ekspertem od nurkowania, który będzie monitorował i utrzymywał realizm gry, aby upewnić się, że doświadczenie nurkowania jest jak najbardziej zbliżone do rzeczywistego. Warto zauważyć, że Jujubee skontaktowało się również z Międzynarodową Federacją Nurkowania (IDF), która zgodziła się pomóc zespołowi podczas całego dewelopmentu.

O Jujubee:
Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks”, „Truck Simulation 19” czy grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).

Źródło: Spółka, #JJB

Ostatnie wiadomości