PrimeBit Games wydaje Magic Nations na Nintendo Switch – premiera już 21 stycznia | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
11 sty 2019, 14:13

PrimeBit Games wydaje Magic Nations na Nintendo Switch – premiera już 21 stycznia

Największy tytuł spółki PrimeBit Games - Magic Nations, przeszedł certyfikację i trafi na Nintendo Switch już 21 stycznia. Japońska platforma zyskuje coraz większą popularność wśród graczy, którzy oczekują na kolejne tytuły. To obecnie jeden z najbardziej popularnych trendów w światowym gamingu.

- Gry karciane świetnie sprawdzają się na platformach mobilnych i tak popularnej ostatnio, konsoli Nintendo Switch. Wiemy już, że nasz tytuł świetnie działa na tabletach, dlatego oczekujemy sukcesu na kolejnym rynku. Dużą zaletą Magic Nations jest to, że użytkownik po założeniu konta na jednej z platform, może rozwijać rozgrywkę na kolejnej. Tego obecnie oczekują gracze, którzy przywiązują się do swoich ulubionych gier. – mówi Michał Ręczkowicz, prezes PrimeBit Games

Magic Nations – to multiplatformowa, strategiczna karcianka, osadzona w świecie fantasy dla graczy z całego świata. Spółka pracuje jednocześnie nad portingiem tytułu na Xbox One, iOS i Android. Gra Magic Nations została wydana na komputery stacjonarne i platformę Steam 20 września oraz tablety 7 grudnia ubiegłego roku.

O spółce:

PrimeBit Games S.A. to notowany na New Connect twórca, projektant i wydawca gier na komputery stacjonarne, konsole i urządzenia mobilne. Studio tworzą profesjonalne zespoły grafików i programistów z ugruntowanym doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach. Misją spółki jest tworzenie unikalnych i innowacyjnych gier, w których wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki. Głównym założeniem działalności PrimeBit Games jest osiągnięcie ugruntowanej pozycji na polskim i światowym rynku gamingowym jako podmiotu dyktującego nowe trendy w branży. Flagowym produktem spółki jest Magic Nations, której wydanie planowane jest na wrzesień 2018 roku.

Spółka jest twórcą własnej platformy typu kickstarter, za pośrednictwem której deweloperzy gier mogą przeprowadzać zbiórki pieniędzy na sfinansowania swoich projektów, których wydawcą w przyszłości będzie PrimeBit Games.

Źródło: Spółka, #PBT

Ostatnie wiadomości