Movie Games zapowiada grę Drug Dealer Simulator czyli symular dealera narkotyków
Obrazek użytkownika Wiadomości
31 sty 2019, 14:02

Movie Games w 2019 roku wyda symulator dealera narkotyków

Movie Games przedstawia jeden z nowych tytułów - Drug Dealer Simulator, symulator dilera narkotyków. Premiera gry będzie miała miejsce jeszcze w 2019 r.

– Pomysł na grę zrodził się z obserwacji bieżących trendów w rozrywce – kultowe już seriale takie jak Breaking Bad, Narcos, El Chapo czy film stworzony przez 50 Centa, How to Make Money Selling Drugs. To tylko niektóre przykłady trendu pokazującego, że ciekawi nas jak od wewnątrz funkcjonuje ‘czarny rynek’’, jakie rządzą nim prawa i jaka jest jego historia. A skoro interesuje nas obserwowanie go, dlaczego nie pójść o krok dalej i nie pozwolić ludziom wcielić się w bohatera rodem z ulubionych programów i mrocznego półświatka. Dodatkowo, w obliczu popularności symulatorów, zdecydowaliśmy, że połączenie tych dwóch tematów może być ciekawym wyborem – mówi Dominika Szot, Marketing Manager Movie Games.

 Z początkiem stycznia Movie Games ujawniło informacje dotyczące zainteresowania rynku bieżącymi produkcjami. Według danych uzyskiwanych z platformy Steam popularność produkowanych przez Movie Games tytułów potwierdzają informacje dotyczące znaczących zapisów na wishlistę gier, które dla trzech z dziesięciu tytułów, wspólnie sięgają 233 tysięcy osób. Dodatkowo Spółka potwierdziła również 10 premier na 2019 rok, a wśród nich pojawił się właśnie Drug Dealer Simulator.

– Od początku istnienia Movie Games stawiamy na znaczną dywersyfikację portfolio. Różnorodność zapewniają nie tylko odmienne gatunki, ale także tematyka produkcji, która czasami może zaskakiwać, albo wydawać się kontrowersyjna. Jednak w tym samym czasie są one uniwersalne na skalę globalną. Kreatywność i odwaga to niezbędne cechy w tej branży, dlatego nie boimy się czasami sięgnąć po tematy pozornie nieprzystępne. – mówi Mateusz Wcześniak, Prezes Movie Games.

źródło: spółka #MOV

Ostatnie wiadomości