Mark Massop dołączył do DataWalk w USA | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
11 mar 2019, 17:07

Mark Massop dołączył do DataWalk w USA

DataWalk konsekwentnie realizuje strategię, do amerykańskiego zespołu dołączył Mark Massop, który w DataWalk Inc. będzie pełnił role Vice President of Sales odpowiedzialnego za rozwój sprzedaży na rynku Ameryki Północnej.

"Widzę ogromny potencjał w platformie analitycznej DataWalk" – mówi Massop. “Świat desperacko potrzebuje nowoczesnej, ekonomicznej, w pełni zintegrowanej platformy do zarządzania danymi i przeprowadzania błyskawicznych analizy. Myślę, że DataWalk w sposób unikalny wypełnia tę potrzebę, a firma stoi przed ogromną możliwością zaistnienia na globalnym rynku” - dodaje.

Mark Massop jest ekspertem w obszarze analityki sieci powiązań, posiada imponującą historię sukcesu w zarządzaniu sprzedażą systemów analitycznych odpowiadając, wraz z jego zespołem, za udane skalowanie przychodów w Ameryce m.in. IBM i2. Pełnił również funkcję wiceprezesa w Sintelix, firmie związanej z rynkiem oprogramowania dla instytucji śledczych i organów ścigania wyspecjalizowanej w przetwarzaniu języka naturalnego i ekstrakcji tekstu.

“Dołączenie Marka, to ogromny zastrzyk unikalnych kompetencji dla zespołu DataWalk” - mówi Gabe Gotthard, CEO DataWalk Inc. "Wierzymy, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu Marka i jego skuteczności w sprzedaży oprogramowania analitycznego na naszych rynkach docelowych, będziemy zwiększać liczbę klientów w USA” - dodaje.

Źródło: #DAT

Ostatnie wiadomości