PZU ma umowę o współpracy strategicznej z PGNiG Obrót Detaliczny  | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 mar 2019, 08:51

PZU ma umowę o współpracy strategicznej z PGNiG Obrót Detaliczny 

Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU) podpisał umowę o współpracy strategicznej z z PGNiG Obrót Detaliczny, poinformowała wiceprezes Małgorzata Sadurska.

"Dzięki niemu [nowemu partnerowi] jesteśmy obecni na całym rynku energetycznym w Polsce. Co więcej, nasz partner dociera do 6,5 mln gospodarstw domowych. Od tygodnia nasze usługi są obecne w ofercie PGNiG Obrót Detaliczny" - powiedziała Sadurska podczas prezentacji.

PZU podało, że klienci PGNiG OD, którzy skorzystają z oferty Grupy PZU, będą mogli liczyć na wsparcie fachowców w drobnych naprawach domowych.

W ramach zawartych partnerstw strategicznych, PZU zapewnia pomoc fachowców (m.in. hydraulik, elektryk, szklarz, ślusarz) klientom firm energetycznych Enea, Energa, Innogy, Lumi, PGE oraz Tauron.

W ramach struktury PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. funkcjonują trzy Biura Sieci Sprzedaży: Wschód, Zachód i Południe. Biura Sieci Sprzedaży dzielą się na Obszary Sprzedaży, które nadzorują prace Biur Obsługi Klienta.

Grupa kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

(ISBnews), #PZU

Ostatnie wiadomości