Nextbike Polska ma umowę na system roweru miejskiego w Oulu za 6,78 mln euro | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 kwi 2019, 17:09

Nextbike Polska ma umowę na system roweru miejskiego w Oulu za 6,78 mln euro

Nextbike Polska zawarł umowę na dostarczenie i obsługę systemu roweru miejskiego dla miasta Oulu w Finlandii za 6,78 mln euro, w tym 0,57 mln euro za pierwszy sezon, podała spółka.

"To drugi - po systemie w fińskim mieście Turku - zagraniczny kontakt realizowany przez spółkę. Umowa obejmuje dostarczenie i obsługę 600 rowerów miejskich typu smartbike (rower wyposażony jest w komputer pokładowy umożliwiający wypożyczenie, zaparkowanie lub zwrot roweru). Wynagrodzenie za pierwszy sezon obsługi systemu w kwocie 574 500 euro płatne będzie w terminie 21 dni od zaakceptowania przez zamawiającego oddania do użytku systemu roweru miejskiego. Umowa obowiązuje do dnia 31 października 2028 roku. Wartość całego kontraktu wynosi 6 779 100 euro" - czytamy w komunikacie.

Uruchomienie systemu nastąpi w terminie do 1 czerwca 2019 roku, podano także.

Nextbike Polska jest numerem jeden na polskim rynku miejskich systemów rowerowych pod względem liczby rowerów (80% udziału w rynku). Spółka jest operatorem systemów rowerów miejskich w kilkudziesięciu miastach i miejscowościach w Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2017 r.

(ISBnews), #NEXTBIKE, NEXBIKE AKCJE, NEXTBIKE NOWE UMOWY, NEXTBIKE NORWEGIA

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości