Ponad 27 tysięcy klientów LiveChat | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
02 maj 2019, 08:40

Ponad 27 tysięcy klientów LiveChat

Już ponad 27 tysięcy firm i instytucji ze 150 krajów świata wykorzystuje rozwiązanie LiveChat do komunikacji ze swoimi klientami. Tylko w kwietniu ta liczba wzrosła o 288 firm do 27.002, to o 2590 więcej niż przed rokiem.

- Należymy do ścisłej światowej czołówki na rynku rozwiązań live chat. Cieszymy się z kolejnej przekroczonej bariery, ale LiveChat Software to nie jest już firma jednego produktu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak rozwija się nasz ChatBot, a już w maju czeka nas premiera kolejnego rozwiązania HelpDesk - powiedział prezes, Mariusz Ciepły.

Z LiveChat korzystają m.in. takie firmy jak Adobe, McDonalds, Ikea, PayPal, czy Samsung. Do klientów Spółki należą też uczelnie i instytucje (np. Stanford University, czy Boston University).

W samym 2018 roku za pośrednictwem LiveChat, klienci Spółki przeprowadzili 334 milionów czatów i utworzyli 17 mln ticketów. Wnioski z analizy tych danych, eksperci z LiveChat Software zawarli w “2019 Customer Service Report”.

LiveChat zaczął oferować swój produkt w modelu SaaS (Software as a Service) w 2010 r. Zdobycie pierwszego tysiąca klientów zajęło spółce ponad rok. Według stanu na 1 maja 2019 r. klientów LiveChat było już 27.002 - oznacza to wzrost o 10,6% wobec stanu sprzed roku.

O Spółce:

LiveChat Software działa na rynku usług “customer service” i jest jednym z liderów globalnego rynku rozwiązań typu live chat. Jego produkt LiveChat wspiera firmy w zakresie obsługi klienta, wsparcia sprzedaży online i generacji leadów. Dzięki niemu partnerzy LiveChat mogą pozostać w kontakcie ze swoimi klientami w każdym miejscu i czasie. Inne produkty Spółki to ChatBot i HelpDesk.

LiveChat Software zatrudnia ponad 140 specjalistów w swojej siedzibie we Wrocławiu. Od pięciu lat jest też spółką notowaną na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Z rozwiązania LiveChat korzysta ponad 27 tysięcy firm ze 150 krajów świata.

Źródło: Spółka, #LVC

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości