Rusza oficjalny sklep studia CD PROJEKT RED | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
08 maj 2019, 16:02

Rusza oficjalny sklep studia CD PROJEKT RED

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie oraz gier Cyberpunk 2077 i GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, ogłaszają otwarcie CD PROJEKT RED STORE.

W ofercie sklepu gracze znajdą m.in. wysokiej jakości koszulki i bluzy z projektami inspirowanymi grami studia. Wśród dostępnych produktów znajdują się także liczne przedmioty kolekcjonerskie, w tym gadająca pluszowa zabawka Trolla Sklepa oraz ekskluzywnie wydany wiedźmiński notatnik. Oferta będzie stale rozszerzana o nowe przedmioty oraz ich kategorie.

Sklep prowadzi również przedsprzedaż pieczołowicie wykonanej, 30-centymetrowej figurki przedstawiającej Geralta z Rivii, jakiego gracze jeszcze nie znają. Inspirowana średniowieczną Japonią scena ukazana na figurce przedstawia Wiedźmina szykującego się do walki z Oni — japońskimi demonami.

Studio udostępniło dziś pierwszy film z serii reklam wideo, którymi będzie promować działalność sklepu oraz przedmiotów znajdujących się w jego ofercie.


W chwili obecnej zakupy w CD PROJEKT RED STORE mogą zrobić mieszkańcy krajów członkowskich Unii Europejskiej. W niedalekiej przyszłości dostępność sklepu rozszerzy się o kolejne kraje, w tym m.in. Stany Zjednoczone i Kanadę.

CD PROJEKT S.A. prowadzi działalność w globalnej, dynamicznie rozwijającej się branży gier wideo. Spółka stoi na czele Grupy Kapitałowej CD PROJEKT. Dwa podstawowe segmenty działalności Grupy Kapitałowej to CD PROJEKT RED i GOG.com.

Produkcja gier wideo realizowana jest przez studio CD PROJEKT RED funkcjonujące w strukturach Grupy CD PROJEKT. Działalność ta polega na tworzeniu i wydawaniu gier wideo na komputery osobiste oraz konsole najnowszej generacji. Studio znane jest na całym świecie z serii gier Wiedźmin, flagowej marki studia oraz GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej, który jest sieciową grą karcianą z wbudowanymi mikropłatnościami. Obecnie CD PROJEKT RED pracuje Cyberpunkiem 2077 - największą produkcją w historii studia.

Cyfrowa dystrybucja gier w skali globalnej realizowana jest w ramach serwisu GOG.com. Działalność ta polega na sprzedaży i dostarczaniu gier bezpośrednio na komputer gracza za pomocą własnej platformy GOG.com i aplikacji GOG Galaxy. Obecnie w katalogu GOG.com znajduje się 2700 starannie wyselekcjonowanych gier od ponad 600 dostawców z całego świata.
 

Źródło: Spółka, #CDR

Ostatnie wiadomości