Top Speed 2 od spółki T-Bull trafił właśnie do Apple App Store | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
31 lip 2019, 15:37

Top Speed 2 od spółki T-Bull trafił właśnie do Apple App Store

Już dziś użytkownicy korzystający z urządzeń opartych na systemie iOS mogli poczuć zapach wirtualnych spalin dzięki sequelowi do cenionej gry mobilnej - Top Speed.

Adrenalina i zawrotna prędkość, które od czerwca towarzyszą użytkownikom systemu Android, zawitały także do Apple AppStore. Top Speed 2 to kolejna część mobilnej gry wyprodukowanej przez polskiego producenta - firmę T-Bull S.A. Pierwszą część produkcji na całym świecie doceniło ponad 41,5 miliona użytkowników. Kontynuacja kultowych już wyścigów przenosi rozgrywkę na zupełnie nowy poziom, który gwarantuje jeszcze większe emocje i satysfakcję. Dzięki trybowi multiplayer w grze możemy mierzyć się z użytkownikami z całego świata i umacniać swoją pozycję w globalnej tabeli kierowców. Rozbudowany tryb rozgrywki pozwala graczom dołączyć do cyklicznych wydarzeń online lub brać udział w wydarzeniach na żywo. Na fanów mobilnych wyścigów w grze czeka aż 71 modeli samochodów, każdy z 7 kluczowymi podzespołami do podrasowania.

- Cieszymy się mogąc udostępnić Top Speed 2 szerszej grupie użytkowników. Staraliśmy się, żeby kolejna część tej uznanej marki nie była tylko cyfrą przy nazwie gry, a faktycznym przeniesieniem rozgrywki na wyższy poziom. - mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull S.A.

Razem z premierą na urządzeniach iOS, Top Speed 2 w trybie multiplayer otrzymuje możliwość rozgrywki multiplatformowej. Oznacza to, że poziom rywalizacji znacząco rośnie. Wszyscy kierowcy, na których telefonach gra jest już dostępna mogą grać razem w wielkim wyścigu o najlepsze lokaty i wyniki czasowe.

TOP SPEED 2 – CO KRYJE SIĘ POD MASKĄ:

  • 71 samochodów wyścigowych do odblokowania – od amerykańskich muscle cars po europejskie super-samochody;
  • Ekscytująca fabuła nawiązująca klimatem do filmów akcji lat 90’ zabierze graczy w głębokie podziemia świata wyścigów;
  • Siedem podzespołów do podrasowania [tuningu] dla podniesienia wydajności samochodu na trasie: opony, nitro, wydech, silnik, skrzynia biegów, turbosprężarka oraz karoseria;
  • Personalizacja aut dzięki możliwości pomalowania każdej części, zakupu preferowanych felg;
  • Trzy dostępne mapy: Lotnisko, Autostrada i Doki;
  • Obszerny, stale rozbudowywany system multiplayer umożliwiający rywalizację z graczami online;
  • Możliwość dokonywania zakładów walutą w grze – zwycięzca bierze wszystko;
  • Ponad 426 wyścigów dostępnych w trybie fabularnym i trybach elitarnych;
  • Top Speed 2 już teraz dostępny jest do pobrania w App Store oraz w sklepie Google Play.

O Spółce:

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 416 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki od 29 sierpnia 2018 r. notowane są na parkiecie głównym GPW.

Źródło: Spółka, #TBL

Zobacz także: T-Bull SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Ostatnie wiadomości