Varsav Game Studios ogłasza datę premiery Bee Simulator i prezentuje gameplay | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
21 sie 2019, 16:49

Varsav Game Studios ogłasza datę premiery Bee Simulator i prezentuje gameplay

Na targach Gamescom BIGBEN i Varsav Game Studios pokazali nową rozgrywkę z Bee Simulator. Ogłosili również datę premiery gry na 14 listopada 2019 roku.

Bee Simulator to gra przygodowa z elementami akcji, symulacji i edukacji, zaprojektowana z myślą o wspólnej zabawie rodziców i dzieci. Zawiera specjalnie zaprojektowany, prostszy tryb z łatwymi do opanowania i zrozumiałymi dla dziecka mechanizmami. W tej interaktywnej opowieści gracze dostaną szansę spojrzenia na świat z zupełnie innej, owadziej perspektywy oraz możliwość poznania zwyczajów i ważnych wydarzeń z życia pszczół. 
 
Bee Simulator będzie dostępny już 14 listopada 2019 r. na PC, Xbox One, PlayStation®4 i Nintendo Switch.


 
O Spółce:

Zespół VARSAV Game Studios pracujący nad grą Bee Simulator, a teraz także Giants Uprising, składa się z czterdziestu młodych, utalentowanych specjalistów, którzy doświadczenie w produkcji gier zdobywali w firmach takich jak: Vivid Games, CI Games, The Farm51, Bloober Team i Flying Wild Hog. Specjalizacją studia są gry „z innej perspektywy“, ukazujące graczowi unikalną perspektywę głównego bohatera, nieznaną dotychczas w innych grach.
 
O BIGBEN:
 
Bigben, wiodący wydawca gier wideo na PC i konsole, znany jest ze swojej kreatywności i innowacji. Po przejęciu czterech studiów deweloperskich (Cyanide, Eko, KT Racing i Spiders), które są znane na całym świecie ze swojej wiedzy fachowej w różnych gatunkach, Bigben umacnia swoją pozycję jako twórca i wydawca gier premium i zamierza zostać wiodącym wydawcą gier AA na świecie. 

Źródło: Spółka, #VAR

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości