Bee Simulator od Varsav Game Studios będzie dostępny na wyłączność w Epic Games Store | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 sie 2019, 13:20

Bee Simulator od Varsav Game Studios będzie dostępny na wyłączność w Epic Games Store

Bigben ogłosił ekskluzywną roczną umowę z Epic Games Store na trzy gry ze swojego portfolio, które będą miały swoje premiery jeszcze w tym roku: WRC 8 z premierą zaplanowaną na 5 września, Paranoia: Happiness is Mandatory, która zostanie wydana 3 października i Bee Simulator, która będzie dostępna od 14 listopada 2019. 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wzbogacić ofertę Epic Games Store o różnorodne unikalne gry z naszego katalogu. Nasza najnowsza oferta składa się z trzech gier, które bardzo się od siebie różnią: Bee Simulator, wspaniała gra rodzinna; Paranoia: Happiness is Mandatory, taktyczny RPG pełen mrocznego humoru; and WRC 8, oficjalna symulacja Rajdowych Mistrzostw FIA, która będzie również pierwszą dostępną grą rajdową w Epic Games Store” - powiedział Benoit Clerc, Head of Publishing w Bigben. 

„Cieszymy się z bardzo dobrych relacji biznesowych jakie udało się nawiązać z Epic Games. Dzięki współpracy z wydawcą Bigben Interactive mamy przyjemność poinformować o podpisaniu czasowej umowy na wyłączność w Epic Games Store, która w istotny sposób wpłynie na wyniki finansowe spółki. Dodatkowo podpisaliśmy umowę na licencję na korzystanie z silnika Unreal Engine 4 na dedykowanych, korzystnych dla Spółki warunkach. Przed nami intensywny okres promocji i sprzedaży gry Bee Simulator” - mówi Konrad Mroczek, CEO w VARSAV Game Studios S.A. 

Bee Simulator będzie dostępny już 14 listopada 2019 r. w Epic Games Store oraz na konsole Xbox One, PlayStation®4 i Nintendo Switch™. 
 
O VARSAV GAME STUDIOS:

 
Zespół VARSAV Game Studios pracujący nad grą Bee Simulator, a teraz także Giants Uprising, składa się z czterdziestu młodych, utalentowanych specjalistów, którzy doświadczenie w produkcji gier zdobywali w firmach takich jak: Vivid Games, CI Games, The Farm51, Bloober Team i Flying Wild Hog. Specjalizacją studia są gry „z innej perspektywy“, ukazujące graczowi unikalną perspektywę głównego bohatera, nieznaną dotychczas w innych grach.
 
O BIGBEN:
 
Bigben, wiodący wydawca gier wideo na PC i konsole, znany jest ze swojej kreatywności i innowacji. Po przejęciu czterech studiów deweloperskich (Cyanide, Eko, KT Racing i Spiders), które są znane na całym świecie ze swojej wiedzy fachowej w różnych gatunkach, Bigben umacnia swoją pozycję jako twórca i wydawca gier premium i zamierza zostać wiodącym wydawcą gier AA na świecie

Źródło: Spółka, #VAR

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości