Jet Kave Adventure od 7Levels zadebiutuje ekskluzywnie na Nintendo Switch już 17 września | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 sie 2019, 11:24

Jet Kave Adventure od 7Levels zadebiutuje ekskluzywnie na Nintendo Switch już 17 września

Jet Kave Adventure – najnowsza platformówka od krakowskiego studia 7Levels pojawi się ekskluzywnie na Nintendo Switch już 17 września! Gra będzie dostępna w Europie, Ameryce Północnej za 19,99 EUR/USD.

Krakowski developer gier 7Levels zapowiedziało dzienną datę platformówki stone-fiction – Jet Kave Adventure! Już 17 września będzie ona dostępna na Nintendo Switch w Europie, Australii i Ameryce Północnej. Tytuł, który budził wiele pozytywnych reakcji graczy podczas targów Gamescom w Kolonii, będzie można kupić za 19,99 EUR/USD. Spółka zdecydowała się wydać grę samodzielnie, bez pomocy wydawcy.

- Podczas Gamescomu usłyszeliśmy wiele pochlebnych opinii o Jet Kave Adventure. To po raz kolejny utwierdziło nas w przekonaniu, że zrobiliśmy dobrą grę, w którą ludzie chcą grać. – komentuje Krzysztof Król, prezes 7Levels. – Z optymizmem wyczekujemy nadchodzącej premiery. Nie spoczywamy jednak na laurach. Prosto z Kolonii wybieramy się na targi PAX West w Seattle, gdzie dalej będziemy promować grę oraz prowadzić spotkania biznesowe min. in. z przedstawicielami amerykańskiego oddziału Nintendo.

Przypominamy, że Jet Kave Adventure to platformówka 2,5D stworzona specjalnie z myślą o konsoli Nintendo Switch, gdzie gracze wcielą się w postać jaskiniowca Kave’a, który odkrywa jetpack pozostawiony przez niebezpiecznego najeźdźcę z kosmosu. To dzięki jego pomocy będzie musiał uratować rodzinną wyspę i ocalić swoje plemię przed obcymi.

O Spółce:

7Levels 7LEVELS to krakowskie studio niezależne, które powstało w 2014 roku i którego celem jest tworzenie wysokiej jakości gier skierowanych przede wszystkim do fanów Nintendo. Poza pracą nad własnymi projektami, 7LEVELS współpracuje także z krajowymi i zagranicznymi developerami oferując im pomoc zarówno w trakcie procesu tworzenia gry, jak również podczas jej dystrybucji.

Źródło: Spółka, #7LV

Ostatnie wiadomości