ONE MORE LEVEL S.A. liczy na sukces rynkowy gry „Ghostrunner” | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
05 wrz 2019, 09:48

ONE MORE LEVEL S.A. liczy na sukces rynkowy gry „Ghostrunner”

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, otrzymała od All in! Games Sp. o.o. - Wydawcy jej najnowszej gry „Ghostrunner” - parametry potencjału sprzedażowego tej produkcji. Wydawca gry rozważa zwiększenie jej budżetu przedsprzedażowego oraz produkcyjnego z uwagi na bardzo duże zainteresowanie nią.

Najnowsza produkcja studia ONE MORE LEVEL S.A. o nazwie „Ghostrunner” została zapowiedziana podczas tegorocznych targów Gamescom odbywających się w Kolonii. Jest to hardcore’owa gra walki FPP w klimacie cyberpunkowej post-apokalipsy, która cechuje się niespotykaną jakością grafiki. Zgodnie z informacjami uzyskanymi przez Spółkę od Wydawcy, liczba osób zapisanych na wishlistę gry „Ghostrunner” przekroczyła już poziom 21.000. Z kolei liczba wyświetleń strony www gry „Ghostrunner” na PC Steam wynosi 663.000, a liczba łącznych wyświetleń trailer’a oraz gameplay’a na YouTube sięga 1,64 mln. Natomiast liczba zasięgów wszystkich wspomnień w sieci dotyczących gry przekracza 16,83 mln, a szacowany zasięg mediów społecznościowych to ponad 9,69 mln. All in! Games poinformowało Emitenta, że w związku z bardzo dobrym odbiorem gry rozważa zwiększenie budżetu przedsprzedażowego oraz produkcyjnego, który planuje przeznaczyć na grę w celu zwiększenia jej sprzedaży. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. bardzo dobrze ocenia odbiór gry „Ghostrunner” przez rynek i liczy, że poprzez planowane przez Wydawcę działania uda jej się osiągnąć bardzo wysokie wyniki sprzedażowe.

„Niezmiernie cieszy nas pozytywne przyjęcie zapowiedzianej gry wśród graczy oraz w mediach branżowych. Gratulacje należą się całemu zespołowi, który cały czas intensywnie pracuje nad rozwojem tej produkcji. Wraz z wydawcą All in! Games rozmawiamy o możliwościach rozszerzenia zakresu produkcji oraz dalszych działaniach marketingowych. Wierzymy, że w najbliższym czasie będziemy mieli do przekazania wiele dobrych informacji na temat powstającej gry.” - podkreśla Iwona Cygan-Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Premiera gry „Ghostrunner” na platformy PC, Xbox One i PS4 jest przewidziana na 3 kw. 2020 r. Specjalnie zaprojektowany system ruchu w tej produkcji sprawia, że walka nigdy nie miała takiej dynamiki. Fabuła gry toczy się w post-apokaliptycznym świecie, w którym gracz jest cyber-wojownikiem i musi stanąć do walki w obu światach: fizycznym i cyberprzestrzeni oraz dotrzeć na szczyt wieży, gdzie czeka przyszłość ludzkości i odpowiedzi na pytania, których wszyscy boją się zadać.

Wydawcą gry „Ghostrunner” na całym świecie jest All in! Games - krakowski wydawca i producent gier AA/AA+ na konsole i PC. All in! Games w swoim portfelu posiada m.in. Tools Up! (The Knights of Unity), Paradise Lost (PolyAmorous), Fort Triumph (CookieByte), Daymare: 1998 (Invader Studios, Destructive Creations), Space Cows (Happy Corruption), Metamorphosis (Ovid Works) i Space Company Simulator (INTERMARUM).

W kwietniu 2019 r. do sprzedaży na PC, PS4 oraz Xbox wprowadzona została wyprodukowana przez ONE MORE LEVEL S.A. gra „God’s Trigger”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiorem przez recenzentów uzyskując wysokie oceny m.in. w serwisie metacritic.com. Jest to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland. Premiera gry „God’s Trigger” była przełomowym momentem w historii Spółki, bowiem dzięki bardzo dobrym ocenom uwiarygodniła się ona jako dobry producent gier. Emitent nie otrzymał jeszcze wyników sprzedażowych gry „God’s Trigger” od jej Wydawcy.

O Spółce:

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. ONE MORE LEVEL S.A. jest certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

Źródło: Spółka, #OML

Ostatnie wiadomości