Relacje inwestorskie i pozyskiwanie kapitału w przedsięwzięciach innowacyjnych – zapisy na studia podyplomowe do 15 września | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
12 wrz 2019, 09:09

Relacje inwestorskie i pozyskiwanie kapitału w przedsięwzięciach innowacyjnych – zapisy na studia podyplomowe do 15 września

Tylko do 15 września trwają zapisy na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego „Relacje inwestorskie i pozyskiwanie kapitału w przedsięwzięciach innowacyjnych. Od Start-upu do Scale-upu”. Celem studiów jest przekazanie wiedzy oraz umiejętności, które pomogą słuchaczom zadbać o pozyskanie inwestorów i kapitału oraz prowadzenie relacji inwestorskich, zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i w dużych spółkach giełdowych. Jednym z wykładowców będzie Paweł Biedrzycki, redaktor naczelny Strefy Inwestorów.

W ramach odbywających się w trybie wieczorowym studiów odbędą się 172 godziny zajęć dydaktycznych z praktykami z wieloletnim stażem w zakresie w zakresie uruchomiania nowych przedsięwzięć inwestycyjnych, a także budową i prowadzeniem relacji inwestorskich. W ramach studiów odbywać się będą również praktyczne warsztaty, których celem będzie przygotowanie niezbędnych dokumentów do utworzenia własnego startupu z prezentacją w celu pozyskania inwestora i zarządzaniem informacjami kierowanymi do interesariuszy.

Ponadto, słuchacz studiów pozna teoretyczne podstawy finansów korporacyjnych, pozyskiwania finansowania dla startup-ów, zasady funkcjonowania rynków giełdowych w Polsce. Słuchacz będzie posiadać wiedzę dotyczącą komunikacji i jej efektywnego wykorzystywania oraz pozna naukowe podstawy wyceny przedsiębiorstwa.

W obszarze umiejętności słuchacz będzie wiedział, jakie są źródła finansowania przedsiębiorstw oraz będzie umiał przeprowadzić analizę finansową i wycenę przedsiębiorstwa i przygotować biznesplan. Będzie również potrafił rozróżnić właściwości i cechy poszczególnych form finansowania startupów oraz dobrać dane źródło do konkretnego przypadku. Nauczy się, jak wybrać odpowiedni segment rynek, na którym mógłby pozyskać finansowanie oraz będzie w stanie przestrzegać obowiązków informacyjnych. Słuchacz będzie potrafił komunikować się z różnymi grupami odbiorców znając odpowiednie cechy i sposoby komunikacji w poszczególnych grupach.

Kierownikiem studiów jest dr Błażej Podgórski – wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego, opiekun naukowy programu. Wśród wiodących wykładowców pojawią się praktycy rynku kapitałowego jak dr Kamil Gemra, dr Szymon Okoń, Paweł Biedrzycki, Wojciech Iwaniuk, Andrzej Szurek i Tadeusz Milancej.

Zapisy na studia podyplomowe „Relacje inwestorskie i pozyskiwanie kapitału w przedsięwzięciach innowacyjnych. Od startupu do scaleupu” trwają do 15 września. Więcej informacji uzyskać można na dedykowanej stronie internetowej:

https://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studiapodyplomowe/kierunki/relacje-inwestorskie-i-pozyskiwanie-kapitalu-w-przedsiewzieciach-innowacyjnych-od-start-upu-do-scale-upu/o-studiach/

Źródło: Spółka

Ostatnie wiadomości