OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-09-10 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
11 wrz 2019, 16:14

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-09-10

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2019-09-10

JEDNOSTKI OFE10.099.09zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife42,5142,250,6212175190146
Allianz40,1640,010,377155481330
PKO BP Bankowy40,8540,670,446871350592
Aviva41,2340,940,7133922768993
Nationale-Nederlanden44,4144,170,5539581670939
Aegon39,2038,990,5413438101600
Pocztylion37,7637,560,532738689657
PZU42,2742,090,4321593034967
AXA40,7540,750,009817770086
Generali41,5441,300,587766577150

kom abs/amp/

Ostatnie wiadomości