OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-09-12 | StrefaInwestorow.pl

 Publiczna oferta obligacji PCC Rokita

Obrazek użytkownika Wiadomości
13 wrz 2019, 17:52

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-09-12

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2019-09-12

JEDNOSTKI OFE12.0911.09zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife42,4842,53-0,1212167107267
Allianz40,1440,18-0,107151426915
PKO BP Bankowy40,8640,89-0,076871395130
Aviva41,1641,24-0,1933859040342
Nationale-Nederlanden44,4544,51-0,1239617870863
Aegon39,1739,23-0,1513427398706
Pocztylion37,7637,79-0,082738786745
PZU42,3342,310,0521621290208
AXA41,0841,10-0,059897028637
Generali41,5641,58-0,057770506969

kom mra/ amp/

Ostatnie wiadomości