WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2200,95 pkt (0,54%) | StrefaInwestorow.pl

 Publiczna oferta obligacji PCC Rokita

Obrazek użytkownika Wiadomości
13 wrz 2019, 17:18

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2200,95 pkt (0,54%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2019.09.13

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
InvestorMS3635,143640,010,16
mWIG403801,483798,730,05
mWIG40TR4937,424933,850,05
NCIndex242,61244,400,61
RESPECT2512,482525,080,52
sWIG8011578,5011589,850,23
sWIG80TR14458,3814472,560,23
TBSP.Index1901,811900,21-0,27
WIG57897,0058144,640,45
WIG.GAMES16625,2616473,41-0,89
WIG.MS-BAS8151,808287,002,01
WIG.MS-FIN10737,9610821,620,52
WIG.MS-PET9038,319040,500,24
WIG202188,732200,950,54
WIG20lev592,79599,411,08
WIG20short3571,043551,11-0,53
WIG20TR3983,744006,780,54
WIG302488,232501,930,53
WIG30TR4477,854491,860,53
WIG-BANKI7320,697377,210,53
WIG-BUDOW2013,762009,180,63
WIG-CEE1134,511135,250,68
WIG-CHEMIA9600,699490,32-1,40
WIGdiv1037,341039,670,36
WIG-ENERG1994,732014,581,31
WIG-GORNIC2793,002849,182,58
WIG-INFO2432,342424,590,27
WIG-LEKI5408,655467,701,62
WIG-MEDIA5033,515023,64-0,38
WIG-MOTO3595,803536,80-0,65
WIG-NRCHOM2301,872296,680,04
WIG-ODZIEZ5513,615562,481,19
WIG-PALIWA7020,917031,900,60
WIG-Poland59224,0859390,150,43
WIG-SPOZYW3147,253142,140,54
WIG-TELKOM783,74787,220,04
WIG-Ukrain396,62392,25-0,71

kom amp/

Ostatnie wiadomości