7LEVELS ponownie w roli wydawcy. Krakowskie studio wyda grę Inbento na konsolę Nintendo Switch | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
07 paź 2019, 14:21

7LEVELS ponownie w roli wydawcy. Krakowskie studio wyda grę Inbento na konsolę Nintendo Switch

7LEVELS, krakowski developer i wydawca gier na konsolę Nintendo Switch, wyda Inbento - najnowszy tytuł łódzkiego studia Afterburn. Debiut wstępnie planowany jest na pierwszy kwartał 2020 roku. Firmy współpracowały wcześniej przy wydaniu gry Golf Peaks.

7Levels podpisało umowę w zakresie wydania gry Inbento autorstwa łódzkiego studia Afterburn na platformę Nintendo Switch. Spółka będzie prowadziła działania związane z portowaniem, wydawaniem, dystrybucją oraz promocją gry na platformie Nintendo Switch. Wynagrodzenie studia Afterburn będzie uzależnione od wartości przychodów, które zostaną osiągnięte przez 7Levels bezpośrednio wskutek dystrybucji i sprzedaży gry. Licencja na wydanie i dystrybucję gry udzielona jest na okres 2 lat, a po upływie tego okresu przekształci się w licencję udzieloną na czas nieoznaczony.

Inbento to gra logiczna o kotach robiących Sushi. Gracz wciela się w rolę kociej mamy, która pakuje pudełka bento. Tytuł ma ponad 100 poziomów podzielonych na 12 różnych światów. Obecnie gra dostępna jest na platformach mobilnych, gdzie zbiera bardzo wysokie oceny użytkowników (App Store 4,8/5; Google Play 4,9/5). Przewidywana data premiery na kosoli Nintendo Switch to I kwartał 2020 r.

- Po raz kolejny łączymy siły z łódzkim studiem Afterburn. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z dotychczasowej współpracy przy okazji Golf Peaks. Widzimy, że użytkownikom Nintendo Switch bardzo podoba się klimat gier studia. Oba tytuły łączy prostota pozwalająca skupić się na rozwiązaniu zagadek przy wtórze przepięknej oprawy graficznej i relaksującej muzyki. Naszym zdaniem potencjał Inbento potęgują jeszcze dwie rzeczy, które kochają ludzie przeglądający internet – jedzenie i koty! – mówi wiceprezes 7Levels, Krzysztof Król.

O Spółce:

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.
Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo.
Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Castle of Heart”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w pierwszym kwartale 2018 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.

Afterburn to małe łódzkie studio tworzące gry wideo. Ich pierwszym komercyjnym tytułem jest Golf Peaks, które ukazało się na iOS, PC i Mac, a wkrótce trafi na Nintendo Switch oraz Androida. Często biorą udział w game jamach i tworzą niewielkie, interaktywne prototypy.

Źródło: Spółka, #7LV

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości