WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2134,37 pkt (0,12%) | StrefaInwestorow.pl

 Publiczna oferta obligacji PCC Rokita

Obrazek użytkownika Wiadomości
09 paź 2019, 17:18

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2134,37 pkt (0,12%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2019.10.09

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
InvestorMS3452,033457,32-0,16
mWIG403602,513595,56-0,38
mWIG40TR4678,994669,97-0,38
NCIndex239,29238,03-0,07
RESPECT2452,792449,77-0,25
sWIG8011413,4511392,45-0,81
sWIG80TR14406,7514380,240,19
TBSP.Index1917,921917,94-0,04
WIG56258,1656260,830,02
WIG.GAMES16120,4616474,273,24
WIG.MS-BAS7706,947616,59-1,03
WIG.MS-FIN10077,5710089,530,36
WIG.MS-PET9288,009288,50-0,39
WIG202136,452134,370,12
WIG20lev563,23562,130,23
WIG20short3660,143663,72-0,11
WIG20TR3883,683885,820,12
WIG302410,002412,440,08
WIG30TR4327,124331,470,08
WIG-BANKI6884,356897,420,41
WIG-BUDOW1912,121890,31-1,04
WIG-CEE1127,941125,47-0,12
WIG-CHEMIA8154,418207,11-0,23
WIGdiv1010,251010,97-0,21
WIG-ENERG1971,691930,30-2,12
WIG-GORNIC2496,292501,040,62
WIG-INFO2382,932359,52-0,91
WIG-LEKI5463,555531,881,27
WIG-MEDIA5055,314985,70-1,15
WIG-MOTO3380,163334,77-0,71
WIG-NRCHOM2326,112307,19-0,69
WIG-ODZIEZ5402,505403,55-0,60
WIG-PALIWA7444,157462,42-0,11
WIG-Poland57453,8357481,980,02
WIG-SPOZYW3012,183019,320,30
WIG-TELKOM784,65783,050,30
WIG-Ukrain362,08361,711,29

kom abs/

Ostatnie wiadomości