OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-10-14 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
15 paź 2019, 18:04

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-10-14

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2019-10-14

JEDNOSTKI OFE14.1011.10zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife41,5341,530,0011863890492
Allianz39,5039,500,007028204657
PKO BP Bankowy40,0840,030,126729120759
Aviva40,4740,50-0,0733212223290
Nationale-Nederlanden43,6843,680,0038905871578
Aegon38,4638,460,0013157580674
Pocztylion37,0937,090,002683081404
PZU41,5341,56-0,0721150972456
AXA40,2540,28-0,079678458858
Generali40,7240,77-0,127604203245

kom mra/abs/

Ostatnie wiadomości