WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2154,80 pkt (0,29%) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
15 paź 2019, 17:18

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2154,80 pkt (0,29%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2019.10.15

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
InvestorMS3490,353486,77-0,05
mWIG403618,543620,920,21
mWIG40TR4708,174711,270,21
NCIndex235,68236,01-0,01
RESPECT2495,182496,080,66
sWIG8011503,2811451,18-0,23
sWIG80TR14521,6414455,87-0,23
TBSP.Index1912,941913,670,06
WIG56911,3456781,820,24
WIG.GAMES16714,4316752,270,29
WIG.MS-BAS7882,337970,222,45
WIG.MS-FIN10131,0610113,420,17
WIG.MS-PET9324,059263,200,14
WIG202156,952154,800,29
WIG20lev573,73572,590,58
WIG20short3625,943629,59-0,28
WIG20TR3934,873923,030,29
WIG302445,072439,890,34
WIG30TR4375,714380,750,34
WIG-BANKI6966,996965,770,49
WIG-BUDOW1928,781901,63-1,05
WIG-CEE1126,971129,480,30
WIG-CHEMIA8051,408164,071,71
WIGdiv1024,381018,87-0,03
WIG-ENERG1963,582026,894,43
WIG-GORNIC2625,842593,07-0,28
WIG-INFO2381,102352,17-1,43
WIG-LEKI5471,035415,53-1,25
WIG-MEDIA5194,375114,691,03
WIG-MOTO3351,093342,290,18
WIG-NRCHOM2327,922342,770,36
WIG-ODZIEZ5584,385516,56-0,19
WIG-PALIWA7462,967413,080,08
WIG-Poland57946,1958022,230,23
WIG-SPOZYW2987,453008,490,29
WIG-TELKOM794,36774,40-2,68
WIG-Ukrain357,34360,450,06

kom mra

Ostatnie wiadomości