OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-10-17 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 paź 2019, 16:04

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-10-17

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2019-10-17

JEDNOSTKI OFE17.1016.10zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife41,8741,760,2611959978656
Allianz39,8239,670,387085561764
PKO BP Bankowy40,3940,280,276780536067
Aviva40,8240,670,3733497455517
Nationale-Nederlanden44,1643,990,4039328777051
Aegon38,7738,640,3413263338333
Pocztylion37,3837,230,402703461608
PZU41,9941,820,4121385527278
AXA40,6140,440,429764462002
Generali40,9440,800,347645559871

kom abs/amp/

Ostatnie wiadomości