WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2164,75 pkt (-0,41%) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 paź 2019, 17:18

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2164,75 pkt (-0,41%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2019.10.18

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
InvestorMS3507,643497,99-0,64
mWIG403670,093636,71-0,92
mWIG40TR4775,244731,81-0,92
NCIndex232,38230,72-1,90
RESPECT2507,332499,74-0,68
sWIG8011480,1411449,24-0,03
sWIG80TR14492,4314453,42-0,03
TBSP.Index1911,201910,43-0,06
WIG57157,9057024,61-0,48
WIG.GAMES16029,9115993,41-0,80
WIG.MS-BAS7868,697801,84-1,45
WIG.MS-FIN10282,5810245,12-0,96
WIG.MS-PET9290,959377,250,82
WIG202167,192164,75-0,41
WIG20lev579,07577,76-0,83
WIG20short3609,523613,560,42
WIG20TR3943,503941,13-0,41
WIG302455,772451,42-0,51
WIG30TR4399,544401,46-0,51
WIG-BANKI7111,947080,71-0,85
WIG-BUDOW1909,401890,01-0,68
WIG-CEE1125,761125,980,38
WIG-CHEMIA8594,428697,981,63
WIGdiv1029,261023,30-0,73
WIG-ENERG2022,611983,42-2,18
WIG-GORNIC2542,192561,48-0,21
WIG-INFO2410,312420,29-0,42
WIG-LEKI5358,195253,82-1,92
WIG-MEDIA5081,565004,54-1,13
WIG-MOTO3321,503328,68-0,04
WIG-NRCHOM2313,002311,73-0,26
WIG-ODZIEZ5575,075494,98-1,58
WIG-PALIWA7420,957521,981,12
WIG-Poland58261,0058265,92-0,49
WIG-SPOZYW3017,213027,380,60
WIG-TELKOM785,18788,76-0,20
WIG-Ukrain358,98359,980,78

kom abs/

Ostatnie wiadomości