OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-10-22 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
23 paź 2019, 15:50

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-10-22

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2019-10-22

JEDNOSTKI OFE22.1021.10zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife42,2241,950,6412064128015
Allianz40,1739,900,687148913294
PKO BP Bankowy40,8740,570,746860154382
Aviva41,1540,910,5933779502127
Nationale-Nederlanden44,5444,240,6739680945432
Aegon39,1538,880,6913393107309
Pocztylion37,7637,500,692730895768
PZU42,4942,140,8321645091871
AXA41,0940,780,769879910063
Generali41,3441,080,637722645342

kom abs/amp/

Ostatnie wiadomości