OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-11-07 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
08 lis 2019, 17:08

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2019-11-07

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2019-11-07

JEDNOSTKI OFE7.116.11zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife43,0142,990,0512298408950
Allianz40,9240,890,077290024381
PKO BP Bankowy41,4241,360,156959375014
Aviva41,8841,880,0034403305105
Nationale-Nederlanden45,5445,470,1540618406729
Aegon39,9339,900,0813673211175
Pocztylion38,47
PZU43,7243,610,2522279077252
AXA41,8341,800,0710068114527
Generali42,3442,300,097917861719

kom abs/amp/

Ostatnie wiadomości