WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2255,46 pkt (-0,74%) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
08 lis 2019, 17:20

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2255,46 pkt (-0,74%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2019.11.08

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
InvestorMS3555,773557,300,06
mWIG403762,963759,270,04
mWIG40TR4896,074891,280,04
NCIndex240,61240,060,45
RESPECT2615,162616,96-0,17
sWIG8011576,9911545,410,30
sWIG80TR14624,0614584,170,30
TBSP.Index1908,041906,47-0,19
WIG59373,7059191,71-0,51
WIG.GAMES16899,2616702,31-1,24
WIG.MS-BAS8953,229157,341,54
WIG.MS-FIN10427,0710377,08-0,54
WIG.MS-PET9729,179753,40-0,29
WIG202269,512255,46-0,74
WIG20lev633,10625,25-1,47
WIG20short3445,773467,050,74
WIG20TR4121,654106,29-0,74
WIG302561,002551,68-0,72
WIG30TR4586,904581,46-0,72
WIG-BANKI7153,077090,29-1,02
WIG-BUDOW1957,851978,641,26
WIG-CEE1128,831134,60-0,52
WIG-CHEMIA8965,538994,040,32
WIGdiv1048,121048,32-0,05
WIG-ENERG2163,582228,643,04
WIG-GORNIC3086,623111,72-0,32
WIG-INFO2493,552483,140,44
WIG-LEKI5718,915729,240,71
WIG-MEDIA5142,675072,82-0,24
WIG-MOTO3359,373337,48-0,83
WIG-NRCHOM2352,172356,630,14
WIG-ODZIEZ5543,855549,510,10
WIG-PALIWA7726,087748,97-0,32
WIG-Poland60548,5760491,44-0,51
WIG-SPOZYW3055,343002,46-0,97
WIG-TELKOM833,36832,890,54
WIG-Ukrain374,82373,97-0,56

kom abs/

Ostatnie wiadomości