Arts Alliance wnioskuje do KNF o wycofanie wniosku o zatwierdzenie prospektu | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
31 gru 2019, 09:49

Arts Alliance wnioskuje do KNF o wycofanie wniosku o zatwierdzenie prospektu

Notowana na NewConnect grupa kapitałowa Arts Alliance złożyła do Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o wycofanie postępowania w sprawie zatwierdzenia prospektu emisyjnego, związanego z zamiarem przeniesienia notowań na główny rynek GPW – poinformowała spółka w komunikacie.

„Spółka zdecydowała się na wycofanie Wniosku z uwagi na obecną sytuację na rynku kapitałowym oraz możliwe zbyt małe zainteresowanie ofertą nowych akcji Spółki, co w ocenie Zarządu Spółki nie pozwoliłoby pozyskać zakładanych przez Spółkę środków z emisji akcji serii D” – poinformowała w komunikacie.

„Jednocześnie Emitent podtrzymuje plany przeniesienia notowań akcji Spółki na rynek główny GPW. Spółka planuje ponownie złożyć wniosek w przedmiocie zatwierdzenia prospektu emisyjnego Spółki do Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego” – dodaje w raporcie.

„Musimy dokonać gruntownych zmian, abyśmy zrobili znaczący krok do przodu. Samo zawieszenie postępowania nic by nie dało, dlatego zdecydowaliśmy się na wycofanie wniosku i planujemy w stosownym czasie ponowne jego złożenie” – przedłożył Andrzej Zając, Prezes Zarządu Arts Alliance SA.

Jak dodał Prezes Zając, spółka niezależnie od kwestii regulacyjnych w dalszym ciągu prowadzi zaawansowane prace nad swoją pierwszą własną produkcją gry Aurora, której zajawkę zamierza ujawnić z początkiem nadchodzącego roku. Arts Alliance tworzy grupę kapitałową w skład której wchodzą Prime Bit Games SA, notowany na NewConnect, Kool2Play SA czy agencja marketingowa KoolThings.

O Spółce:

Arts Alliance S.A. to grupa kapitałowa, skupiająca Kool2Play S.A., KoolThings Sp. z o.o., Bookre S.A. oraz Prime Bit Games S.A. (ostatnia notowana na rynku NewConnect). Strategią działania jest angażowanie się w ciekawe projekty z segmentu gier o możliwym wysokim potencjale sprzedaży oraz zwiększanie przychodów z produkcji własnych projektów.

Źródło: Spółka, #AAS

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości