OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-01-13 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 sty 2020, 16:54

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-01-13

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2020-01-13

JEDNOSTKI OFE13.0110.01zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife43,0942,860,5412203491837
Allianz40,8040,640,397224611658
PKO BP Bankowy41,9041,780,296990626878
Aviva41,9141,720,4634111954604
Nationale-Nederlanden45,0944,900,4340028898823
Aegon39,7439,550,4813512120635
Pocztylion38,4138,240,442755238265
PZU43,0742,990,1921726655954
AXA41,4341,270,399905174617
Generali41,8141,570,587769955439

kom mra/abs/

Ostatnie wiadomości