WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2182,96 pkt (-0,52%) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 sty 2020, 17:18

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2182,96 pkt (-0,52%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2020.01.14

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
InvestorMS3812,043816,000,32
mWIG404061,114075,010,46
mWIG40TR5284,785302,870,46
NCIndex267,94270,631,49
WIG-ESG10190,1010171,51-0,28
sWIG8012490,5512495,170,52
sWIG80TR15808,0215813,870,52
TBSP.Index1899,371901,300,17
WIG59263,6559118,97-0,26
WIG.GAMES20233,3820459,030,87
WIG.MS-BAS8686,828718,660,87
WIG.MS-FIN10267,5510179,23-0,88
WIG.MS-PET8368,428358,33-0,18
WIG202194,882182,96-0,52
WIG20lev588,41582,02-1,05
WIG20short3569,763589,160,53
WIG20TR3989,203974,29-0,52
WIG302521,952515,40-0,38
WIG30TR4518,584516,33-0,38
WIG-BANKI6937,486908,90-0,37
WIG-BUDOW2424,152407,49-0,25
WIG-CEE1182,811181,540,15
WIG-CHEMIA8307,398422,651,92
WIGdiv1073,721069,96-0,43
WIG-ENERG1936,971952,921,23
WIG-GORNIC3258,783238,210,19
WIG-INFO2917,212914,40-0,17
WIG-LEKI5833,645781,49-0,87
WIG-MEDIA5796,135992,563,74
WIG-MOTO3625,423634,09-0,24
WIG-NRCHOM2557,172549,650,16
WIG-ODZIEZ5433,475469,08-0,29
WIG-PALIWA6521,206494,14-0,61
WIG-Poland60363,3460362,09-0,24
WIG-SPOZYW3389,543339,03-1,17
WIG-TELKOM864,07881,971,26
WIG-Ukrain392,23388,61-1,41

kom mra

Ostatnie wiadomości