OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-01-16 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
17 sty 2020, 18:54

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-01-16

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2020-01-16

JEDNOSTKI OFE16.0115.01zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife43,0542,960,2112190837115
Allianz40,8340,740,227229539152
PKO BP Bankowy41,9341,800,316995850453
Aviva41,8941,820,1734097857851
Nationale-Nederlanden45,0344,950,1939978523113
Aegon39,7039,620,2013499285286
Pocztylion38,3938,300,232753757355
PZU43,0642,990,1621722947151
AXA41,4141,310,249901386864
Generali41,7441,630,267756161004

kom mra/abs/

Ostatnie wiadomości