OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-01-20 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
21 sty 2020, 17:18

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-01-20

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2020-01-20

JEDNOSTKI OFE20.0117.01zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife43,1743,140,0712227983929
Allianz40,9140,870,107246131233
PKO BP Bankowy42,0241,990,077011490871
Aviva42,0241,970,1234212045419
Nationale-Nederlanden45,1845,140,0940123015341
Aegon39,8139,760,1313537293569
Pocztylion38,4938,450,102761743712
PZU43,1543,130,0521768829358
AXA41,5541,57-0,059937438564
Generali41,8541,800,127779898256

kom mra/abs/

Ostatnie wiadomości