Akcjonariusze Ten Square Games chcą sprzedać w ABB do 13,31 proc. akcji spółki (opis) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
28 sty 2020, 17:38

Akcjonariusze Ten Square Games chcą sprzedać w ABB do 13,31 proc. akcji spółki (opis)

Akcjonariusze Ten Square Games, Maciej Popowicz oraz Arkadiusz Pernal, chcą sprzedać w ramach przyspieszonej budowy księgi popytu do 963.574 akcji spółki, stanowiących do 13,31 proc. kapitału zakładowego - poinformowała spółka w komunikacie.

Maciej Popowicz oferuje do sprzedaży w ABB nie więcej niż 651.712 akcji sprzedawanych, stanowiących nie więcej niż 9,00 proc. w kapitale zakładowym spółki oraz w ogólnej liczbie głosów, a Arkadiusz Pernal oferuje do sprzedaży do 311.862 akcji, stanowiących do 4,31 proc. udziału w kapitale i głosach.

Jak podano, rozpoczęcie budowania księgi popytu nastąpi niezwłocznie i może być zakończone w każdym czasie. Cena sprzedaży akcji sprzedawanych oraz łączna liczba akcji sprzedawanych zostaną ogłoszone po zamknięciu księgi popytu.

Wyłącznym Globalnym Koordynatorem w związku z ABB jest Wood & Company Financial Services.

"Zamiarem akcjonariuszy jest pozostanie strategicznymi inwestorami w spółce i dalsze wspieranie spółki w jej dynamicznym rozwoju" - napisano w komunikacie.

Po zakończeniu ABB i przy założeniu sprzedaży wszystkich oferowanych akcji Maciej Popowicz będzie posiadać akcje spółki reprezentujące 30,39 proc. ogólnej liczby akcji i głosów w spółce, a Arkadiusz Pernal będzie mieć 14,54 proc. ogólnej liczby akcji i głosów w spółce.

W związku z ABB, akcjonariusze zobowiązali się do przestrzegania ograniczenia zbywalności pozostałych posiadanych po ABB akcji spółki przez okres 180 dni od dnia rozliczenia transakcji sprzedaży akcji w ramach ABB.

We wtorek na zamknięciu sesji kurs Ten Square Games wynosił 258,5 zł.

(PAP Biznes), #TEN

pel/ ana/

Zobacz także: Ten Square Games SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Ostatnie wiadomości