OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-02-18 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
19 lut 2020, 16:58

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-02-18

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2020-02-18

JEDNOSTKI OFE18.0217.02zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife42,5842,76-0,4212023183935
Allianz40,3940,55-0,397139896868
PKO BP Bankowy41,4441,54-0,246898537871
Aviva41,2641,40-0,3433476551987
Nationale-Nederlanden44,5544,71-0,3639497184254
Aegon39,3439,48-0,3513347320413
Pocztylion37,9338,09-0,422713042293
PZU42,4542,63-0,4221346098081
AXA40,6440,80-0,399697265707
Generali40,9340,99-0,157593611924

kom abs/amp/

Ostatnie wiadomości