Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
02 cze 2020, 06:28

Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej

Poniżej zamknięcia i zmiany indeksów w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Chile, Kolumbii i Argentynie:

IndeksKrajWartość (pkt.)1D (%)1W (%)1M (%)1Y (%)YTD (%)
S&P 500USA3055,730,383,397,9511,03-5,42
Dow Jones IndustrialUSA25475,020,364,137,382,66-10,73
NASDAQ Comp.USA9552,0490,662,4411,0128,166,46
Russell 2000USA1405,3720,813,6811,49-4,10-15,77
S&P/TSX Comp.Kanada15236,210,291,074,21-5,00-10,71
IPCMeksyk36980,842,383,201,40-13,49-15,07
IBOVESPABrazylia88620,11,393,4510,08-8,67-23,37
IPSAChile3685,721,05-1,75-7,34-25,95-21,07
COLCAPKolumbia1117,021,935,61-2,19-24,88-32,81
MERVALArgentyna40016,985,80-2,3122,2217,87-3,97

(PAP Biznes)

aj/

Ostatnie wiadomości