WIG 20 na zamknięciu wyniósł 1800,96 pkt (-0,17%) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
03 lip 2020, 17:18

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 1800,96 pkt (-0,17%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2020.07.03

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
InvestorMS3829,743842,620,34
mWIG403611,503609,990,40
mWIG40TR4730,844728,860,41
NCIndex475,02478,841,30
WIG-ESG8454,388426,23-0,04
sWIG8013767,1313860,120,93
sWIG80TR17641,5717760,720,93
TBSP.Index2011,812011,920,07
WIG51096,8150959,440,04
WIG.GAMES32802,0533127,291,09
WIG.MS-BAS8949,488777,81-1,24
WIG.MS-FIN6519,876445,76-0,68
WIG.MS-PET7058,566975,38-0,58
WIG201811,071800,96-0,17
WIG20lev366,34362,27-0,34
WIG20short4031,974054,660,17
WIG20TR3296,443282,72-0,17
WIG302083,692074,18-0,15
WIG30TR3740,673732,61-0,15
WIG-BANKI4276,454242,31-0,50
WIG-BUDOW2797,402784,66-0,57
WIG-CEE1116,301120,92-0,32
WIG-CHEMIA8557,778373,13-0,58
WIGdiv935,41936,340,27
WIG-ENERG2087,122052,93-0,68
WIG-GORNIC3040,552993,93-1,04
WIG-INFO3593,113575,17-0,16
WIG-LEKI5203,785139,960,71
WIG-MEDIA5148,555183,680,83
WIG-MOTO3404,643489,232,26
WIG-NRCHOM2215,202210,330,22
WIG-ODZIEZ3862,973947,643,05
WIG-PALIWA5197,855161,56-0,36
WIG-Poland52114,8852089,640,05
WIG-SPOZYW3053,273047,07-0,55
WIG-TELKOM834,09839,970,63
WIG-Ukrain347,62349,150,54

kom amp/

Ostatnie wiadomości