OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-07-09 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
10 lip 2020, 17:38

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-07-09

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2020-07-09

JEDNOSTKI OFE9.078.07zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife37,7837,680,2710545719936
Allianz34,7534,650,296115094406
PKO BP Bankowy36,0335,950,225948526637
Aviva36,2236,080,3929060192628
Nationale-Nederlanden38,9638,850,2934525134173
Aegon34,9334,820,3211746203693
Pocztylion33,4433,360,242362076306
PZU36,8836,820,1618301850073
AXA35,8435,710,368489083254
Generali35,4835,320,456556636016

kom abs/amp/

Ostatnie wiadomości