DRAGO entertainment zapowiada nowe elementy w Airport Contraband – odświeżony zwiastun gry dostępny na Steam | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
13 lip 2020, 11:19

DRAGO entertainment zapowiada nowe elementy w Airport Contraband – odświeżony zwiastun gry dostępny na Steam

DRAGO entertainment udostępniło kolejny zwiastun symulatora pracownika ochrony lotnisk – Airport Contraband. Spółka zainspirowana sukcesem gry Drug Dealer Simulator zapowiedziała wprowadzenie do tytułu ulepszeń – m.in. tryb kariery, więcej przemytników czy lotnisk z wydarzeniami pandemicznymi. Za wydanie gry odpowiada Movie Games. W czwartym kwartale tego roku spółka planuje debiut na rynku NewConnect.

- Na platformie Steam udostępniliśmy właśnie nową odsłonę Airport Contraband. Z uwagi na duże zainteresowanie tym tytułem, zdecydowaliśmy się wprowadzić do gry więcej ulepszeń. Obserwując sukces jaki osiągnęła gra Drug Dealer Simulator, postanowiliśmy w naszym projekcie rozwinąć temat używek. Do gry wprowadzimy więc lotniska w klimacie kolumbijskim, a do samej rozgrywki przemyt narkotyków. – informuje Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment. – Airport Contraband jest również w trakcie kompletnej reorganizacji swojego trybu kariery. Gracz rozpocznie swoją karierę na maleńkim lotnisku w Ameryce Południowej, gdzie przemyt i handel przeniesie aspekt kontrabandy na zupełnie nowy poziom. – dodaje.

Airport Contraband otrzyma również zupełnie nową mechanikę gry i treści związanych z tematem epidemii i pandemii. Wydarzenia te spowodują, że wszystko co dzieje się na lotnisku zostanie zatrzymane i to od decyzji gracza będzie zależała dalsza organizacja portu. – Sytuacja nie będzie prosta. Gracz stanie przed dylematem czy poddać podróżujących kwarantannie i zastosować środki zapobiegawcze, czy zaryzykować i prowadzić działalność lotniska w normalnym trybie. Jedno jest pewne, na pewno znajdą się niezadowoleni pasażerowie. – informuje Lucjan Mikociak, szef DRAGO entertainment. – Mamy nadzieję, że gra zdobędzie wielu miłośników, zarówno lotnictwa, jak i tych, którzy chcą zaznać dreszczyku emocji. – dodaje.

Airport Contaband to jeden z trzech tytułów z gatunku symulatorów, nad którymi aktualnie pracuje spółka. Kolejne tytuły niebawem zostaną ogłoszone. Wydawcą gry jest Movie Games. Środki na produkcję tytułu studio pozyskało z przeprowadzonej w minionym roku kampanii crowdfundingowej. Zapowiedź gry od miesięcy cieszy się dużą popularnością wśród graczy i zajmuje wysokie pozycje na liście życzeń platformy Steam.

Odświeżony zwiastun gry:

DRAGO entertainment w ubiegłym tygodniu zakończyło proces przekształcenia ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną, studio aktualnie oczekuje wpisu do KRS. –. Ponadto w czwartym kwartale bieżącego roku planujemy debiut na rynku NewConnect, poprzedzony pierwszą ofertą publiczną akcji. – dodaje prezes spółki.

O spółce:

DRAGO entertainment, powstała w 1998 roku w Krakowie. Przez pierwsze lata działalności spółka koncentrowała się na tworzeniu innowacyjnych projektów na zlecenie, które w większości finansowane były przez międzynarodowych wydawców gier. Spółka wzmacniała kompetencje zespołu i budowała profesjonalny team oraz opracowywała własne tytuły, by w 2018 roku podjąć decyzję o przyjęciu nowej strategii i skoncentrowaniu się na produkcji własnych gier. W ten sposób, w grudniu 2018 roku na rynku światowym zadebiutowała gra spółki – Treasure Hunter Simulator. Wydawcą tytułu jest notowana na NewConnect spółka Movie Games. Koszty produkcji, zwróciły się w pierwszej dobie po premierze gry.

Obecnie DRAGO entertainment pracuje nad kilkoma własnymi symulatorami oraz jedną grą średniobudżetową.

Źródło: Spółka, #DRAGO ENTERTAINMENT

Ostatnie wiadomości