WIG 20 na zamknięciu wyniósł 1767,54 pkt (0,25%) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
31 lip 2020, 17:18

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 1767,54 pkt (0,25%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2020.07.31

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
InvestorMS3908,303914,772,63
mWIG403502,843563,591,71
mWIG40TR4594,964674,661,71
NCIndex539,87572,339,38
WIG-ESG8222,818221,380,42
sWIG8013833,5014427,584,05
sWIG80TR17755,5418518,054,05
TBSP.Index2018,172018,800,06
WIG50173,6150468,160,89
WIG.GAMES31677,0932427,991,89
WIG.MS-BAS9430,409487,070,03
WIG.MS-FIN5963,165914,26-0,05
WIG.MS-PET6443,656410,63-0,53
WIG201767,311767,540,25
WIG20lev347,87347,960,49
WIG20short4121,204120,66-0,24
WIG20TR3235,463230,060,24
WIG302031,692027,140,20
WIG30TR3692,943656,190,20
WIG-BANKI3895,833843,88-0,42
WIG-BUDOW2800,832891,482,55
WIG-CEE1115,701099,91-0,65
WIG-CHEMIA7551,097701,131,89
WIGdiv943,37958,611,42
WIG-ENERG1992,121990,75-0,35
WIG-GORNIC3835,143880,410,46
WIG-INFO3595,993681,422,80
WIG-LEKI6139,036907,7513,27
WIG-MEDIA4992,555085,532,14
WIG-MOTO3315,373314,570,10
WIG-NRCHOM2068,652135,523,18
WIG-ODZIEZ4051,744103,361,17
WIG-PALIWA4723,434697,10-0,42
WIG-Poland51948,4751617,810,90
WIG-SPOZYW2912,652948,911,19
WIG-TELKOM884,18867,23-0,69
WIG-Ukrain335,38334,710,74

kom abs/

Ostatnie wiadomości