OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-08-06 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
07 sie 2020, 16:44

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-08-06

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2020-08-06

JEDNOSTKI OFE6.085.08zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife38,0738,24-0,4410645251190
Allianz34,9535,05-0,296163594984
PKO BP Bankowy35,9236,00-0,225939817094
Aviva36,2636,37-0,3029139713659
Nationale-Nederlanden39,1239,24-0,3034760292434
Aegon35,0835,17-0,2611812165931
Pocztylion33,8633,93-0,212395429968
PZU36,8637,05-0,5118319016556
AXA35,9836,08-0,288535199460
Generali35,3435,46-0,346546329315

kom mra/ amp/

Ostatnie wiadomości