UNIMOT wprowadza zniżki na fotowoltaikę dla akcjonariuszy i zapowiada program lojalnościowy | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
11 sie 2020, 09:48

UNIMOT wprowadza zniżki na fotowoltaikę dla akcjonariuszy i zapowiada program lojalnościowy

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw, zapowiada wprowadzenie programu lojalnościowego „UNIMOT Klub+” dla swoich akcjonariuszy. Jednocześnie, jako wstęp do programu, oferuje akcjonariuszom atrakcyjną zniżkę na instalacje fotowoltaiczne AVIA Solar.

Grupa UNIMOT wprowadziła markę AVIA Solar na polski rynek fotowoltaiki poprzez swoją spółkę zależną UNIMOT Energia i Gaz w maju 2020 r. Szeroka oferta produktów bazuje na współpracy z czołowymi producentami urządzeń dla instalacji fotowoltaicznych, zapewniającymi najwyższą jakość produktów oraz najdłuższe gwarancje na rynku dla sprawności proponowanych urządzeń.

Od 11 sierpnia do końca 2020 r. akcjonariusze UNIMOT S.A. posiadający co najmniej 100 akcji spółki mogą skorzystać ze zniżki 20%, która obejmuje cały asortyment produktowy wraz z instalacją.

Zniżka jest zapowiedzią programu lojalnościowego „UNIMOT Klub+”, nad którym spółka intensywnie pracuje. – Zniżki na instalację paneli słonecznych AVIA Solar oraz przyszły program lojalnościowy są przede wszystkim odpowiedzią na zapytania ze strony naszych inwestorów. Jako otwarta i aktywna komunikacyjnie spółka, chcielibyśmy także doceniać osoby będące z nami i obdarzające nas zaufaniem. Dla naszych długoterminowych akcjonariuszy przygotowujemy szereg atrakcyjnych benefitów, nie tylko tych dotyczących bezpośrednio naszych usług - mówi Adam Sikorski, Prezes Zarządu UNIMOT S.A.

- Prace nad programem są już zaawansowane. Nie chcemy jednak czekać z benefitami na pełny start programu lojalnościowego, dlatego w międzyczasie udostępniamy zniżkę na najnowszy nasz produkt – panele fotowoltaiczne. Mam nadzieję, że inwestorom pomysł się spodoba – dodaje Adam Sikorski.

AVIA Solar to nowa jakość na rynku fotowoltaiki w Polsce. Szwajcarskie korzenie marki zobowiązują Grupę UNIMOT do zagwarantowania wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań oraz zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji klientów.

- Realizację całego procesu instalacji od doboru modułów, falowników, po systemy mocowań opieramy na urządzeniach znanych producentów, gwarantujących najwyższą jakość wykonania i bezawaryjne działanie na długie lata – mówi Marcin Ludwicki, Prezes Zarządu UNIMOT Energia i Gaz. – W naszej ofercie znajdują się produkty czołowych marek takich jak: ALEO, REC, SMA, KOSTAL czy HUAWEI. Dlatego śmiało możemy je polecić naszym inwestorom – dodaje Marcin Ludwicki.

O UNIMOT:

UNIMOT SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, specjalizującą się w obrocie olejem napędowym (ON), biopaliwami (BIO), gazem płynnym (LPG), produktami asfaltowymi, olejami, gazem ziemnym oraz energią elektryczną. Firma tworzy także na zasadach franczyzy sieć stacji paliw pod marką AVIA i zaopatruje w paliwa płynne i gazowe takie sektory jak transport, logistyka, usługi, rolnictwo i przemysł.

UNIMOT Energia i Gaz jest koncesjonowanym sprzedawcą energii elektrycznej i gazu ziemnego. Oferuje korzystne rozwiązania na rynku, zapewniając kompleksową obsługę energetyczną. Spółka rozpoczęła także sprzedaż instalacji fotowoltaicznych pod marką AVIA Solar na rynku polskim. Usługa dedykowana jest klientom detalicznym i biznesowym.

Źródło: Spółka, #UNT

Zobacz także: Unimot SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Ostatnie wiadomości