Gra Ghostrunner wśród najbardziej wyczekiwanych premier tego roku | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
09 wrz 2020, 14:37

Gra Ghostrunner wśród najbardziej wyczekiwanych premier tego roku

Polska produkcja Ghostrunner awansowała do czołówki rankingu najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Więcej o planach dotyczących tego tytułu zostanie powiedziane 15 września, podczas gamingowego eventu PAX Online.

Ghostrunner, wyprodukowany przez polskie studio One More Level, wspiął się na 13. miejsce na Liście Życzeń na Steam. Ranking ten prezentuje jeszcze niewydane na tej platformie tytuły, cieszące się największym zainteresowaniem graczy. Miejsce w czołówce, przed produkcjami największych studiów i wydawnictw na świecie, pozwala wydawcy tej gry, All in! Games, z optymizmem patrzeć w przyszłość. Ghostrunner wyprzedza aktualnie m.in. STAR WARS: Squadrons, czy też Mafia: Definitive Edition.  

- Widzimy, że nasza współpraca z globalnym współwydawcą, 505 Games, daje owoce i gra zyskuje na popularności. Oficjalny trailer oraz gameplay należały do tych z największą widownią podczas niedawno zakończonej konferencji gamingowej, gamescom, a tuż po tym evencie 505 Games przeprowadził akcję promocyjną na platformie Steam. Były to główne czynniki, które pozwoliły awansować temu tytułowi na 13. miejsce na Liście Życzeń na Steamie. W krótkim odstępie czasu Ghostrunner przeskoczył o kilka pozycji w tym rankingu i wierzymy, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Ma on potencjał, by awansować jeszcze wyżej. Niedawno rozpoczęliśmy zapisy na testy beta i uruchomiliśmy oddzielny serwer na kanale komunikacyjnym Discord, więc społeczność wokół tej gry cały czas rośnie. Wszystko to cieszy, tym bardziej, że kampania marketingowa ruszy na dobre dopiero po 15 września, po PAX Online - mówi Piotr Żygadło, CEO All in! Games, wydawca Ghostrunnera.

Konferencja gamingowa PAX Online, która zwykle odbywa się w formie tradycyjnej, została w tym roku z oczywistych względów przeniesiona do świata wirtualnego. Podczas tego eventu swój segment będzie miał Ghostrunner. - 15 września uczestnicy będą mogli zobaczyć nowe materiały prezentujące grę. Tego dnia ujawnimy także nowe informacje, na które z niecierpliwością czeka wielu graczy.

By uprzyjemnić czas oczekiwania na kolejne wiadomości, wydawca All in! Games uruchomi 12 września (sobota) specjalną stronę dharmasystem.ghostrunnergame.com. Czekać będą na niej tajemnicze zagadki oraz kreatywne łamigłówki, które przeprowadzą graczy po cyberpunkowym, wirtualnym świecie i doprowadzą do wcześniej nieprezentowanych materiałów.

Ghostrunner to cyberpunkowa gra akcji, w której gracz wciela się w cyber-wojownika i przemierza ostatni bastion ludzkości, wielką wieżę-miasto. W wieży panują przemoc, bieda i chaos, a zadaniem głównego bohatera jest stawienie czoła wrogom, odkrywanie sekretów superstruktury oraz pokonanie Klucznika. Pomóc ma w tym zaawansowany technologicznie miecz, wystarczająco ostry, by zabijać wrogów jednym ciosem. Mechanika bullet-time daje przewagę w dynamicznych i ekscytujących potyczkach, a dzięki wyjątkowym zdolnościom cybernetycznym, Ghostrunner jest w stanie przetrwać w śmiertelnie niebezpiecznych warunkach.

O All in! Games:

All in! Games to wydawca gier komputerowych z siedzibą w Krakowie, działający w branży gamingowej od 2018 roku. Firma wydaje i tworzy wyjątkowe gry na komputery osobiste i konsole, pracując nad polskimi i międzynarodowymi projektami. All in! Games jest wydawcą takich tytułów jak Ghostrunner (One More Level, współwydawca 505 Games), Paradise Lost (PolyAmorous), Alaloth - Champions of The Four Kingdoms (Gamera Interactive) i Tools Up! (The Knights of Unity). Od 2020 roku, po połączeniu ze spółką Setanta, All in! Games jest notowany na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

O 505 Games:

505 Games należy do globalnej grupy Digital Bros, notowanej na włoskiej giełdzie papierów wartościowych. Jest wydawcą gier komputerowych, oferujących tytuły dla szerokiej grupy odbiorców, graczy w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Firma wydaje i dystrybuuje gry na konsole Sony, Microsoft, Nintendo, PC (Steam, Epic i GoG), a w swoim portfolio ma takie tytuły jak Death Stranding, Don’t Starve, Sniper Elite III, Portal Knights, Quarantine czy też Control. Posiada biura we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Chinach i Japonii, ale współpracuje z siecią partnerów dystrybucyjnych i sublicencyjnych na wszystkich innych rynkach.

O One More Level:

OML założyli weterani branży, by tworzyć gry, w które sami chcieliby zagrać. Zespół OML, złożony z samozwańczych hardcore’owych graczy, tworzy tytuły z bogatą fabułą i tak wciągające, że chce się zagrać “jeszcze jeden poziom”.

Źródło: Spółka, #ALG

Ostatnie wiadomości