Ipopema podniosła rekomendacje dla Cyfrowego Polsatu oraz Play Communications do "kupuj" | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
16 wrz 2020, 14:50

Ipopema podniosła rekomendacje dla Cyfrowego Polsatu oraz Play Communications do "kupuj"

Analitycy Ipopema Securities w raporcie z 9 września podwyższyli rekomendacje dla Cyfrowego Polsatu oraz Play Communications do "kupuj". Utrzymano rekomendację "trzymaj" dla Orange Polska oraz "kupuj" dla Netii.

W raporcie oszacowano wartość godziwą akcji Cyfrowego Polsatu na 33 zł (co implikuje 27 proc. potencjału wzrostu, Play Communications na 35 zł (co implikuje 24 proc. wzrostu)

"W sektorze naszymi top pickami są Cyfrowy Polsat i Play Communications z uwagi na ich solidną powtarzalną generację gotówki i poprawiające się trendy w przychodach. Preferujemy Cyfrowy Polsat i Play Communications od Orange Polska, gdzie spodziewamy się presji na generacje gotówki ze strony dalszych nakładów na sieć FTTH" - napisano.

Ipopema podtrzymała rekomendację "trzymaj" dla Orange Polska, ustalając wartość godziwą spółki na 7,50 zł na akcję, co implikuje 6 proc. potencjału wzrostu oraz rekomendację "kupuj" dla Netii, ustalając wartość godziwą spółki na 5,10 zł na akcję, co implikuje 15 proc. potencjału wzrostu.

Pierwsze rozpowszechnianie raportu, którego autorem jest Marcin Nowak, nastąpiło 9 sierpnia o godzinie 8.06.

Depesza jest skrótem rekomendacji. W załączniku zamieszczamy plik PDF z wymaganymi prawem informacjami.

(PAP Biznes), #IPE

epo/ gor/

Zobacz także: Ipopema Securities SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Ostatnie wiadomości