OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-09-17 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 wrz 2020, 18:31

OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 2020-09-17

Notowania jednostek rozrachunkowych OFE

2020-09-17

JEDNOSTKI OFE17.0916.09zmiana (%)aktywa (zł)
MetLife36,6936,82-0,3510195351855
Allianz34,0234,13-0,325977434755
PKO BP Bankowy34,6834,85-0,495708773409
Aviva35,3135,47-0,4528213017460
Nationale-Nederlanden38,0138,12-0,3133676660014
Aegon33,9534,07-0,3511379262733
Pocztylion32,9032,99-0,272312901904
PZU35,9336,02-0,2517737156137
AXA35,0735,20-0,378282652046
Generali34,4334,58-0,436352474758

kom mra/ abs/ amp/

Ostatnie wiadomości