Telefon Mudita Pure został nagrodzony German Design Award 2021 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
24 wrz 2020, 13:26

Telefon Mudita Pure został nagrodzony German Design Award 2021

Dzięki wyjątkowemu, minimalistycznemu desingowi, inspirowanemu japońskimi i skandynawskimi tradycjami projektowymi, łączącymi estetykę zen z naturą, telefon Mudita Pure został wyróżniony i nagrodzony prestiżową nagrodą German Design Award 2021

Telefon Mudita Pure otrzymał nagrodę German Design Award w kategorii „Doskonały Design Produktu - Komputer i Komunikacja” (ang. “Excellent Product Design - Computer and Communication”), przyznawaną przez Niemiecką Radę ds. Wzornictwa. Nagroda zostanie przekazana podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród w lutym 2021 r.

German Design Award jest jedną z najbardziej renomowanych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie i cieszy się doskonałą opinią, daleko wykraczającą poza krąg ekspertów. Uczestnictwo w konkursie podkreśla zaangażowanie firm i projektantów w dążeniu do doskonałości. Nagrody są przyznawane tylko projektom, które reprezentują pionierski wkład w niemiecki i międzynarodowy krajobraz projektowania. Gwarantuje to wysoko cenione, międzynarodowe Jury. German Design Award identyfikuje i prezentuje unikalne trendy w projektowaniu.

Niemiecka Rada ds. Wzornictwa (ang. German Design Council) to jedno z wiodących na świecie centrów kompetencji w zakresie projektowania. Utworzona przez niemiecki parlament i sponsorowana przez niemiecki przemysł, od ponad 60 lat, wspiera firmy we wszystkich kwestiach związanych z rozwojem marek i ich stylistyki.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że projekt naszego telefonu został zauważony i wyróżniony przez tak cenionych specjalistów. German Design Award to jedna z ważniejszych międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa, przyznawana za jedynie najlepsze prace w dziedzinie projektowania produktów i komunikacji. Cieszymy się, że Mudita dołączyła do grona zwycięzców - mówi Małgorzata Szostak, Head of Design w firmie Mudita - W trakcie prac projektowych nad Mudita Pure, skupialiśmy się przede wszystkim na użyteczności produktu. Inspirowaliśmy się japońskim i skandynwaskim designem. Chcieliśmy stworzyć telefon, który będzie jak najdłużej służył swoim użytkownikom, a jego wygląd będzie niezależny od trendów. German Design Award 2021 jest ogromnym wyróżnieniem i cieszymy się że nasze wartości prezentowane w tym telefonie zostały docenione przez grono ekspertów, jednak nadal najważniejsza dla nas jest zadowolenie użytkowników Mudita Pure.

Telefon Mudita Pure jest dostępny w przedsprzedaży na stronie produktu, do końca września z 20% zniżką, która jest wyrazem podziękowania za zaufanie i wsparcie produktu na etapie projektowania, jeszcze przed jego wyprodukowaniem.

O Mudita:

Młoda polska firma technologiczna, założona przez Michała Kicińskiego, współtwórcę CD Projekt. Misją Mudity jest projektowanie elektroniki użytkowej, która pomaga zapewnić równowagę i jakość w życiu ludzi. Mudita to mieszczący się w Warszawie międzynarodowy zespół specjalistów ds. badań i rozwoju, inżynierów, programistów i ekspertów ds. marketingu, kierujący się misją tworzenia wysokiej jakości produktów, które stawiają zdrowie fizyczne i mentalne na pierwszym miejscu. Nazwa firmy pochodzi od buddyjskiego określenia radości, której źródłem jest pomyślność innych ludzi.

O Mudita Pure:

Mudita Pure, to minimalistyczny telefon komórkowy klasy premium, który ma na celu poprawę jakości życia we współczesnym świecie. Bardzo niska wartość współczynnika absorpcji promieniowania elektromagnetycznego (SAR) i wyświetlacz E Ink, to idealne rozwiązanie dla osób korzystających z technologii, jednocześnie dbających o swoje zdrowie. Dodatkowo poprzez brak przeglądarki internetowej, aplikacji, gier i dostępu do portali społecznościowych - Mudita Pure, ma na celu ograniczenie rozproszenia uwagi, dając możliwość cieszenia się życiem, offline. Opracowane przez polskich inżynierów urządzenie jest przeznaczone dla osób, które chcą pozostać w kontakcie, jednocześnie zachowując zdrowe relacje ze swoim telefonem. Telefon Mudita Pure otrzymał również nagrodę Iron A'Design Award 2020 w kategorii Projektowanie Urządzeń Cyfrowych i Elektronicznych przyznawaną przez Międzynarodową Akademię Designu.

Źródło: Spółka

Ostatnie wiadomości